Z roku na rok Targi Warsaw Home zyskują coraz większe zainteresowanie, nie tylko w Polsce, ale i w Europie środkowo-wschodniej – wszystko dzięki Kasi Ptak, która jest pomysłodawczynią i CEO Targów Warsaw Home. Jej inspiracją była „siła polskiego meblarstwa” – „Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie, co posiadacie…” świetnie podsumowuje ideę przyświecającą temu przedsięwzięciu. Hasłem trzeciej edycji była „SIŁA”, która buduje i pozwala przekraczać granice. Wykorzystaliśmy tę okazję, aby zaczerpnąć nieco inspiracji, która jest motorem dla naszych projektów wnętrz hoteli, biur czy sklepów.
  Zaczęliśmy od „Selected design”, gdzie zobaczyć mogliśmy między innymi twórczość Oskara Zięty, czy kolaborację Rosenthal i Versace. Kilka standów w szczególności przykuło naszą uwagę i nie sposób było przejść obok nich obojętnie – ze względu na produkty, a niejednokrotnie na ich oprawę.
  Dalej mogliśmy obejrzeć wystawy prac studentów Krakowskiego, Wrocławskiego i Warszawskiego ASP – z dziedziny architektury, mebla i mody. Część dedykowana kuchni i jadalni przyciągała nie tylko ciekawymi rozwiązaniami, ale również pokazami live cooking.
  Do odwiedzin Warsaw Home zachęcała nie tylko ilość i różnorodność wystawców, ale również wykłady architektów i projektantów. Gościliśmy na wykładach Mac`a Stopy, opowiadającego o swoich projektach modułowych; Niki Zupanc, która wciągnęła nas w świat product design`u; czy Eero Koivisto, który szczegółowo opowiadał o swoich projektach skandynawskich hoteli.
  Wszystko jak zawsze uwieczniliśmy na zdjęciach – zapraszamy do obejrzenia Warsaw Home „naszymi oczami”.
   Warsaw Home – międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz / Warszawa / 4-7/10/2018
  • English