12 lat za nami !

  admin / 02/01/2018 / News, Wydarzenia
  Kolejny rok projektowania, doradzania, kreowania, koordynowania, nadzorowania za nami.
  Rok bardzo ważny dla MUSU, związany z przeprowadzką do nowego biura i przede wszystkim zmianą nazwy. Przeszliśmy re-branding i z EMKWADRAT Architekci staliśmy się MUSU. Nasze działania projektowe jeszcze mocniej skupiliśmy na kreowaniu wnętrz komercyjnych, w czym czujemy się dobrzy. Jako specjaliści w tej dziedzinie tworzymy projekty biur, sklepów, HoReCa, lokali medycznych i wszelkich przestrzeni wystawowych, handlowych. usługowych.
  Rok 2017 to współpraca z naszymi stałymi Klientami m. in. Arche, Vision Express, R-Gol.com jak i podjęte nowe wyzwania jak współpraca z firmą SMYK, projekt kliniki kardiologicznej, salonu Dobrego Snu czy  showroomu Tikkurila.
  Wzięliśmy udział w wielu szkoleniach, międzynarodowych targach i konferencjach m.in Salone del Mobile w Mediolanie, Euroshop w Dusseldorfie czy Forum Dobrego Designu, na którym zabraliśmy głos na temat przyszłości w projektowaniu biur.
  Nasza praca daje nam ogromną satysfakcję. Projekty MUSU są odbierane pozytywnie i z uznaniem, czego potwierdzeniem jest przyznana nam Nagroda Best Shop Concept dla salonu Tikkurila.
  Dziękujemy że jesteście z nami i zapraszamy do współpracy !
  • English