ORGATEC 2018 – wszystko do aranżacji biura

  admin / 28/10/2018 / Aranżacja wnętrz komercyjnych, Bez kategorii, Projektowanie biur, Projektowanie wnętrz, Targi, Wydarzenia, Wystawa
  ORGATEC to międzynarodowe targi wyposażenia biur, które odbywają się co dwa lata w Kolonii.
  Aktualna edycja odbywała się pod hasłem „kultura @ pracy” i były one kontynuacją Orgatec 2016, gdzie głównym tematem była „kreatywność działa”.
  To dzięki „kulturze pracy”, czyli zaufaniu, motywacji i partnerstwie w działaniu możemy w „bezpiecznym środowisku” rozwijać nasze pomysły, a także czerpać inspirację od siebie nawzajem.
  Na targach mogliśmy znaleźć właściwie wszystko co wpisuje się w aktualne trendy projektowania przestrzeni biurowych, a także kilka ciekawych nowości, które wpadły nam w oko i zapewne znajdą się w projektowanych przez nas aranżacjach biur już niebawem.
  Nieprzemijający trend natury i roślinności w kształtach, materiałach oraz kolorach, czyli przyroda w biurze to coś co zdecydowanie nam się podoba. Spokojna, poprawiająca nastrój i wprowadzająca w stan skupienia zieleń to świetne rozwiązanie dla małych i dużych przestrzeni.
  Znaleźliśmy również „relaks w pracy”, czyli wyposażenie do tak zwanych chillout zone, czy silent room, dzięki którym możemy na chwilę oderwać się od obowiązków i oczyścić umysł. Ciekawe w formie leżanki, różnorodne huśtawki i pufy, a także gadżety rozrywkowe takie jak stoły ping-pongowe. To tylko kilka ciekawych propozycji, które zamienią każde biuro w miejsce, do którego chce się wracać.
  Nie zabrakło też najnowszych technologii, jak wielkoformatowe monitory LCD, które tworzyły pomieszczenie o zmiennych kolorach i kształtach. W jednej chwili byliśmy w czerwonej otchłani, gdy nagle przenieśliśmy się na drogę mleczną.
  Orgatec przypomina zwiedzającym, że biuro to nie tylko stoły konferencyjne i komputery. To przede wszystkim ludzie i atmosfera – czyli „kultura pracy”. Otoczenie, które wywołuje w pracowniku poczucie komfortu pracy i chęci do działania to nasz główny cel projektowy.
  Dlatego tak ważna jest dla nas znajomość aktualnych produktów, jak i tendencji w projektowaniu przestrzeni biurowych, by móc zaspokoić potrzeby i gusta najbardziej wymagających klientów.
  Dziękujemy ORGATEC za tę cenną lekcję i do zobaczenia za dwa lata.

   

  • English