Dzięki zaproszeniu firmy Polflor, wzięliśmy udział w warsztatach  poświęconych tematowi “Gdy wybór podłogi staje się designem”, które odbyły się w bardzo przyjemnym obiekcie – fabryce Wełny w Pabianicach.
  Szkolenie dotyczyło nie tylko produktów firmy Polflor, dostarczającej na rynek wnętrz komercyjnych posadzek dywanowych i winylowych, ale również stosowania w projektowaniu metody Design Thinking. Ma ona na celu zmaksymalizowanie kreacji i wdrażanie w życie innowacyjnych rozwiązań. Elementem wyjściowym jest wnikliwe poznanie potrzeb użytkownika. Następnymi etapami są sformułowanie potencjalnych problemów i zebranie maksymalnej ilości kreatywnych pomysłów. Finał stanowi wybór konkretnego rozwiązania spośród propozycji. Dobrze dobrany zespół, w skład którego wchodzą specjaliści z różnych dyscyplin  jest gwarancją wysokiego poziomu dyskusji i oryginalnych rozwiązań.
  Design Thinking jest metodą, używaną przez nasze studio do sprecyzowania potrzeb naszych Klientów z każdej branży oraz generowania kreatywnych, dobrze przemyślanych rozwiązań.

   

   

   

  • English