15 lat MUSU !

  admin / 02/01/2021 / News, Wydarzenia
  2020 rok – pracowity, trudny, pierwszy w izolacji, pierwszy w maseczkach i zarazem 15-sty rok dla naszej firmy. Musieliśmy nauczyć się pracować w całkiem innych warunkach jednocześnie utrzymując jakość i będąc jak dotąd do dyspozycji Klientów. Mimo wszelkich przeszkód możemy zaliczyć ten rok do dobrych. Cały zespół dzięki szybkiej decyzji o pracy zdalnej i konsekwentnym pozostawaniu w domach pozostał zdrowy. To pozwoliło nam prowadzić projekty, kreować nowe przestrzenie naszych Klientów, dopilnowywać prowadzonych budów i realizacji. W ciągu ostatnich 12 miesięcy powstało wiele ciekawych i  wymagających projektów jak np. flagowy koncept Rossmanna, nowy wizerunek dla sieci KS Sport, aranżacja zespołu konferencyjnego Centrum Giełdowego, adaptacja obiektu historycznego na hotel, Centrum Prasowe dla Polskiej Agencji Prasowej oraz kilkadziesiąt lokali handlowych dla naszych stałych Klientów, z którymi współpracujemy od lat – Vision Express, Smyk, 8a.pl, R-Gol.
  Dziękujemy Państwu – naszym Klientom za zaufanie w tak trudnym gospodarczo czasie – to prawdziwe wyróżnienie. Za wspólną pracę nad Państwa projektami, za to, że podzieliliście się z nami marzeniami abyśmy mogli pomóc je urzeczywistnić. Za polecanie nas kolejnym Inwestorom – “poczta pantoflowa” jest nie oceniona. Za wszystkie zaproszenia na kawę abyśmy mogli doglądać jak żyje wykreowana przez nas przestrzeń. Za nieprzespane noce kiedy pochłonięci Państwa projektem zapominamy, że trzeba spać. Za troskę i życzenia zdrowia podczas każdego e-spotkania czy rozmowy telefonicznej.
  Dziękujemy dostawcom i dystrybutorom za wsparcie w wiedzę i zaopatrzenie w najnowsze produkty i technologie dla naszych pomysłów.
  Dziękujemy zespołowi za wytrwałą pracę w domowych warunkach a ich rodzinom za wyrozumiałość.
  Dziękujemy Wszystkim za wsparcie i docenianie tego co robimy.

   

  • English